راهنمای خرید عروسی

با  فیلتر قهوه شیشه و آینه های منزلتان را برق بندازین…!

تمیز کردن آینه با فیلتر قهوه

فیلتر های قهوه معمولا پس از استفاده دور انداخته می شود.ولی تا به حال به این فکر کرده اید که می توان از وسایل دور ریز استفاده مفید کرد؟

گاها وسایل دور ریز هر چند در نگاه اول به نظر بی مصرف و بلا استفاده می رسد.ولی با کمی تحقیق در می یابید که چقدر کاربردی و کارآمد هستند.  

تمیز کردن آینه با فیلتر قهوه

فیلتر قهوه هرچند روش غیر معمولی است ولی برای تمیز کردن سطوح شفافی مثل آینه و شیشه بسیار مناسب است.این فیلتر ها چون هیچ پرز یا کرکی نداردبرای پاک کردن این سطوح حساس که زودتر از سایر سطوح کثیف می شوند الزامی است.لکه ها یا خراشیدگی روی آینه و شیشه ها معمولا برای همه خانم ها تبدیل به یک دغدغه یا اعصاب خردی شده.روش های زیادی برای تمیز کردن آینه و شیشه امتحان شده ولی باز هم نتیجه دلخواه حاصل نشده است.شما می توانید با استفاده از این روش آینه و شیشه های منزلتان را به سادگی تمیز کنید!

چند روش دیگر برای تمیز کردن آینه:


1-استفاده از سرکه سفید برای برق انداختن آینه

ابتدا نصف لیوان سرکه را با 2 لیوان آب گرم مخلوط کنید.محلول به دست آمده را در اسپری بریزید،و با آن آینه و سطح های شیشه ای را تمیز کنید.آنگاه شاهد تاثیر بی نظیر این پاک کننده خانگی می شوید.

 

2-استفاده از استون برای تمیز کردن آینه:

استون یک پاک کننده بسیار خوب می باشد برای تمیز کردن آینه ،ابتدا یک پنبه را بردارید و به استون آغشته کنید سپس با آن لکه های روی آینه را تمیز می کنید.

 

3-استفاده از کرم اصلاح برای تمیز کردن آینه:

تمیز کردن آینه با کرم اصلاح فوق العاده موثر می باشد برای از بین بردن لکه و خراش های روی آینه. به این صورت که ابتدا کرم اصلاح را روی لکه ها قرار می دهید سپس با یک دستمال کاغذی آن را بکشید تا لکه نا پدید شود.و در آخر دستمال کاغذی را نم دار کنید و روی آن بکشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.