درباره ی کاخ عروس

تولید کننده ی انواع آینه و شمعدان قلم زنی , میز کنسول , قاب و قرآن با طرح دل خواه شما

مقدمه

مجموعه ی کاخ عروس در اوایل دهه ی 50 فعالیت خود را با تولید انواع آینه و شمعدان (برنز و برنجی و قلم زنی ) آغاز نموده و به تدریج با توجه به نیاز بازار شروع به تولید آینه و میز کنسول و میز تلویزیون لوستر و قاب و قرآن کرد. کاخ عروس با توجه به نیاز مخاطبان و گسترده شدن فضای اینترنتی برای ارتباط مستقیم خریدار با تولید کننده در هر نقطه ای از کشور و خرید آسان تر مخاطبان, فروشگاه اینترنتی تخصصی خود را در زمینه ی فروش محصولاتش را راه اندازی کرده است. فروشگاه کاخ عروس دارای مجوز کسب و کار بوده و هم چنین توانسته مدرک معتبر فروش آنلاین (اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی) را از اتحادیه ی کشوری کسب و کارهای مجازی دریافت کند.

همکاران و کارکنان تیم کاخ عروس در راستای جلب رضایت خریداران، مشتری مداری را اولویت خدمات خود قرار داده اند. نیروهای متخصص و کارآزموده گروه کاخ عروس آماده پاسخگویی و مشاوره ی مشتریان محترم جهت خرید محصولات هستند.

خدمات حضوری و اینترنتی مجموعه ی کاخ عروس

مزایای خرید حضوری و اینترنتی از کاخ عروس

این مجموعه در جهت رضایت بیشتر مشتریان خدماتی همچون :

  • ضمانت 5 ساله محصول
  • ارسال رایگان برای تمامی نقاط
  • عودت کالا در صورت بروز هرگونه مشکلی
  • پرداخت در محل برای تمام مشتریان در هر نقطه ای از کشور

را در راستای کاهش هزینه ها و همچنین راحت کردن خرید محصولات برای مخاطبان فراهم نموده است.

شما در کاخ عروس خواهید توانست به کمک کارشناسان ما از ابتدا با مشاوره و راهنمایی در مورد نحوه انتخاب با توجه به بودجه و چیدمان منزل بهترین انتخاب را داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن و با امن ترین روش های ارسال محصول خود را تحویل بگیرید. از جمله مزایا و خدمات دیگر مجموعه ی کاخ عروس این است محصول انتخابی شما را به صورت سفارشی نیز طراحی کرده و هیچ گونه محدودیتی در طراحی آن ها وجود ندارد.

با تیم مجموعه ی کاخ عروس آسان و با اطمینان خرید کنید

پریساقاینی

پریسا قاینی

پشتیبان سایت
amin golamzade

امین غلامزاده

سرپرست کارگاه

نسرین محمدی

مدیر محتوا
عباس سهیلی

عباس سهیلی

ترابری

جواد باوقار

مدیر فروش

محمود جعفرپور

مدیر داخلی