راهنمای خرید عروسی

رفع فوری بوی بد کفش با جوش شیرن

از بین بردن فوری بوی بد کفش

چجوری از شر بوی بد کفش هام راحت شم؟

معمولا بوی بد کفش ، باعث آزار و اذیت فرد و اطرافین وی می شود.تا به حال برای رفع این مشکل دنبال راه حلی گشته اید؟ 

در اصل این بوی نا مطبوع مربوط به کفش نیست بلکه مربوط به پا ها می باشد.اکثر ما با این مشکل برخورد کرده ایم و برای رفع آن دنبال راه حل نیز گشته ایم .ولی اغلب راه حل مناسبی برای آن پیدا نکردیم و بیخیال این موضوع شدیم.

رفع فوری بوی بد کفش با جوش شیرن

ما در این مقاله راه حلی ساده و کاربردی برای شما رائه می دهیم تا خود و اطرافیانتان برای همیشه از شر این بوی نامطبوع و آزادهنده راحت شوید.

به شما کمک می کنیم  از شر این مشکل راحت می شوید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید ک چرا پاها بو می گیرند؟یا علت بوی بد پاها چیست؟

 

باکتری ها 

باکتری ها یکی از اصلی ترین عوامل بوی بد پا ها و کفش می باشد.زیرا پا ها بیشتر در معرض گرد و خاک و تعرق هستند طبیعی است که در آنجا باکتری بوجود بیاید.

زخم و الهتاب پاها

گاهی زخم ، التهاب و سایر مشکلات پوستی عامل بوجود آمدن این بوی نامطبوع  می شود.

تعریق پاها

بدن انسان دائما در حال تعریق است.و این تعریق ها باعث مرطوب شدن پا و محیط کفش می شود.باکتری ها نیز  در محیط های مرطوب بیشتر تکثیر می شود.
 

چند روش کاربردی برای از بین بردن بوی نامطبوع کفش ها:

 

جوش شیرین

 جوش شیرین ماده ایست که معمولا در همه خانه ها یافت می شود.شما می توانید جوش شیرین را با کمی آب مخلوط کرده و آن را به کفش های تان اسپری کنید.یا می توانید با آن کفشتان را بشویید.

انواع اسانس

اسانس های مختلفی وجود دارد که برای رفع این مشکل مناسب است.برگ چای،گل میخک و… نمونه هایی از این اسانس ها می باشد که در اکثر عطاری ها یافت می شود.فقط کافیست هر شب این اسانس را در کفش  قرار دهید و بگزارید تا صبح بماند.این کار را هر شب تکرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.