خانه داری

چجوری برای همیشه از شر بوی بد ماشین لباسشویی خلاص شیم؟

چجوری برای همیشه از شر بوی بد ماشین لباسشویی خلاص شیم؟

معمولا ماشین لباسشویی ها بعد یک الا دوبار استفاده بوی نا مطبوعی میگیرند. این بوی بد به پیرامون هم منتقل می شود و باعث رنجش  اهل خانه می شود.

علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست؟

بوی بد ماشین لباسشویی علت های مختلفی دارد،مثل :

1-خالی نکردن به موقع آب لباسشویی

2-نگهداشتن لباس در لباسشویی

3-خشک نکردن لایه دور درب لباسشویی

4-فاظلاب

یکی از این عوامل باقی ماندن جرم ها در ماشین لباسشویی می باشد،شما هر بار که از ماسین لباسشویی استفاده می کنید باید آن را با یک ماده شوینده بشویید.و مطمئن شوید که جرم ها از بین رفته است.ولی اگر همان موقع وقت ندارید یا به هر دلیلی نمی توانید به صورت اساسی لباسشویی را بشویید.زمانی را تعیین کنید که در آن موقع کار را انجام دهید.جرم های باقی مانده، با آب به آسانی تمیز نمی شود. پس مطلوب است که راه حل دیگری بیابید.ما در این مطلب یک روش آسان و کاربردی به شما یاد می دهیم تا برای همیشه از شر این بوی بد راحت شوید.

چجوری برای همیشه از شر بوی بد ماشین لباسشویی خلاص شیم؟

فقط کافیست یک لیوان سرکه سفید را در مجرای آب گرم لباس شویی بریزید .سرکه حین خارج شدن از لباسشویی جرم های باقی مانده می شود.

یکی دیگر از روش های خلاص شدن از بوی بد ماشین لباسشویی استفاده از جرم گیر می باشد.محلول جرم گیر را معمولا اکثر فروشگاه ها دارند. شما می توانید این محلول را تهییه کنید و داخل لباسشویی  بریزید و با بالاترین درجه بگذارید یک بار خالی با محلول کار کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.