شاید براتون سوال شده که تنگ قلمزنی چیه و اصلا کجای دکور خونه ازش استفاده کنیم؟

  تنگ یا پارچ, دارای یک دهانه و اغلب یک دسته هم دارد. با عنوان های شاخ دار یا نیزه ای ,نوعی ظرف است که اغلب برای نگهداری مایعات از ان استفاده میشود. در ایام قدیم به عنوان ظرف نگهداری شراب و نوشیدنی های دیگر مورد استفاده بوده است.

تنگ های مسی,برنجی,نقره ای و ابکاری طلایی با طرح های قدیمی و قلمزنی موجود هستند که در زیباسازی و دکوراسیون خانه نقش به سزایی دارند.

جایگاه تنگ قلمزنی شما میتواند میز تلویزیون,کمد اتاق خواب,کنار کابینت های اشپزخانه و در خانه های قدیمی بر روی طاقچه ها قرار بگیرد.

و اما

از اهمیت های این اثر:

| تنوع سلیقه ای تنگ قلمزنی در طرح و دکور خانه

| ست شدن راحت تنگ قلمزنی با سایر وسایل خانه { رنگ برنجی که هم به طلایی و هم به برنزی نزدیک است راحت با دکور خانه میکس میشود}

| ترکیب تنگ قلمزنی با دکوراسیون مدرن{استفاده از تنگ برنجی در دل یک دکوراسیون مدرن خیلی به چشم خواهد امد.}

| الیاژ برنج به کار رفته شده در تنگ قلمزنی و تاثییر ان در طب سنتی{مس و روی موجود در این الیاژ از بیماری های گوارشی,مشکلات کبدی,چین و شروک شدن پوست و ناراحتی های فیزیکی مانند کمردرد جلوگیری میکند.در ادامه ی این خواص,دور شدن احساس کسالت و خواب الودگی و رفع اعصبانیت,میتوان اشاره کرد.}

افراد علاقه مند به استفاده از کارهای هنری در تزیین خانه میتوانند این تنگ قلمزنی برنجی را به اغوش گرم خانه ی خود هدیه کنند.

این کار بسیار نزدیک به طرح های سلطنتی بوده . برای مثال استفاده از تنگ قلمزنی در کنار مبلمان سلطنتی یا سرویس غذاخوری,بسیار جلوه کننده است. 

در سالیان گذشته بسیاری از وسایل برای مدتی مد شدند اما امروز اثری از انها مشاهده نمیشود.اما تنگ قلمزنی به هر اندازه هم که از سن ان بگذرد قدیمی نخواهد شد و از مد نمی افتد.

برای دیدن نمونه های تنگ قلمزنی کاخ عروس اینجا را ببینید

تنگ قلمزنی مینیاتور آب نقره

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه

اطلاعیه مهم پایان سال

با آرزوی ایامی خوش برای شما با توجه به تعطیلی تیپاکس سفارشات از بیستم فروردین به بعد ارسال خواهد شد

ضمنا با توجه به نوسان تمامی قیمتهای سایت تا بروزرسانی کامل نامعتبر هست

لطفا قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید.

با تشکر       تیم فروش کاخ عروس

1401/12/27