چرا آینه شمعدان سفارشی قلم زنی بخریم؟

یکی از مزایایی که خرید صنایع دستی دارند این است که می توان به صورت سفارشی آن ها را خریداری کرد به طوری که گاهی اوقات ممکن مدل و یا ایده ی خاصی مد نظرتان قرار بگیرد که نمونه اش را در فروشگاه ها پیدا نکنید. اگر می خواهید محصولی را سفارش دهید که مختص شما باشد دو را پیش رو دارید اول اینکه مدل مد نظرتان را در فروشگاه های معتبر سفارش دهید راه دوم این است که مستقیم به سراغ هنرمند مربوطه بروید و از او بخواهید در حیطه ی کاری خود، محصول موردنظر تان را تولید کند. استفاده از راه اول به صرفه تر و ساده تر می باشد زیرا برای تولید محصول وجود شرایط و مراحل مختلفی مانند تهیه مواد اولیه، ساخت ظرف زیرساخت، پیاده کردن هنر مربوطه روی آن، لعاب کاری نهایی، پرداخت و … لازم است. وقتی ما به سراغ هنرمند برویم شاید کار او فقط یک مرحله از بین مراحل فوق باشد. اما وقتی به سراغ فروشگاه برویم می تواند پیگیری های لازم را انجام دهد تا تمام مراحل برای سفارش محصول ما انجام شود. از راه دوم زمانی بهتر است استفاده کنیم که دسترسی به ارائه دهنده محصول آسان باشد به طور مثال اگر بخواهید محصول قلم زنی اصفهان را بخرید اگر در شهر اصفهان ساکن باشید شاید راه ساده ای باشد اما اگر در دیگر شهرها سکونت داشته باشید دسترسی به هنرمندان و استادان کار ساده و راحت نمی باشد و ممکن است برای شما مشکلاتی بوجود بیاورد.

مراحل سفارش آینه شمعدان سفارشی قلم زنی :

 • طرح مورد نظر برای کارشناسان فرستاده شده .
 • مرحله دوم با مشاوره کارشناسان جنس و ابعاد موردنظر خود را انتخاب کرده.
 • آینه تاجدار سفارشی
 • بنا بر در خواست مشتری اسم زوجین روی آینه حک شده.
 • برای حک اسم ابتدا طرح نوشته را انتخاب کرده.
 • در مرحله بعدی استادان هنرمند شروع به تولید محصول موردنظر می کنند.
 • به درخواست مشتری ست شمعدان آینه قلمزنی نیز تولید شده است.
 • آینه شمعدان قلم زنی
 • در مراحل تولید محصول شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا محصول به طرح نهایی برسد.

معرفی آینه شمعدان سفارشی قلم زنی

آینه شمعدان سفارشی قلم زنی با حک اسم علی و زهرا دارای طرحی فوق العاده زیبا می باشد که آن را طرح مسجدی گویند. جنس این ست زیبا از فلز برنج می باشد و با آبکاری نقره تزئیین شده است. نقش استفاده شده برای قلم زنی آن طرح گل و مرغ می باشد که ظرافت کار را نشان می دهد.

قیمت محصول سفارشی:

بستگی به نوع محصول سفارشي و میزان زمان و مواد اولیه لازم برای آماده سازی سفارش شما قیمت آن ها نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال اگر شما یک شمعدان قلم زنی را سفارش بدهید مسلماً قیمت بسیار مناسب تری خواهد داشت نسبت به زمانی که شما ست آینه و شمعدان را مدنظر بگیرید. البته مجموعه ی ما سعی بر آن دارد که با کم ترین قیمت ممکن ، باکیفیت ترین محصولات را به دست شما برساند.

انواع محصولات سفارشی :

شما می توانید محصولات متاوتی را دز وبسایت کاخ عروس به صورت سفارشی خریداری کنید برخی از این محصولات :

توضیح کاخ عروس :

مزایای خرید محصولات سفارشی از کاخ عروس

یکی از متفاوت ترین خدمات مجموعه ی کاخ عروس این است محصول انتخابی شما را به صورت سفارشی نیز طراحی کرده و هیچ گونه محدودیتی در طراحی آن ها وجود ندارد. به همین دلیل این مجموعه در جهت رضایت بیشتر مشتریان خدماتی همچون :

 • ضمانت 5 ساله محصول
 • ارسال رایگان برای تمامی نقاط
 • عودت کالا در صورت بروز هرگونه مشکلی
 • پرداخت در محل برای تمام مشتریان در هر نقطه ای از کشور

را در راستای کاهش هزینه ها و همچنین راحت کردن خرید محصولات برای مخاطبان فراهم نموده است.

شما در کاخ عروس خواهید توانست به کمک کارشناسان ما از ابتدا با مشاوره و راهنمایی در مورد نحوه انتخاب با توجه به بودجه و چیدمان منزل بهترین انتخاب را داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن و با امن ترین روش های ارسال محصول خود را تحویل بگیرید.

بازگشت به لیست